Yüz ve Vücut Bakım Ürünleri  

Yüz ve vücut bakımı uygulamalarında, cilde uygun nemlendirme önemli olmakla birlikte, bunu sağlayan uyumlu nemlendirici türünü ve markasını seçmekte bir o kadar önemlidir. Bioderma, Sebamed, Loreal gibi markaların,  kuru, çok kuru, hassas ve kırılgan ciltler için ürettiği yüz nemlendiricisi ürünlerini kullanabilir, nemlendirme öncesi de cildi arındırmak amaçlı cilt temizleyici sıvıları tercih edebilirsiniz.

 

Kadınların günlük yaşantısında en sık kullandığı cilt bakım malzemeleri, makyaj temizleyici, kırışıklık giderici ve vücut nemlendiricisi dir. Cilt bakımı nın etkinliğinin en üst düzeyde olabilmesi için, uygulama öncesinde derinlemesine temizlik yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Dermatologların önerileri doğrultusunda cilt tipinize göre uyun ürünler tercih etmeli akne veya sivilceli olan bölgeler mevcut ise bunlara özel ürünleri araştırmalısınız.

 

Dünyada en çok tercih edilen makyaj temizleyici sıvı olan Bioderma H2O, günlük bakımlı görünmenin yanısıra temizleme aşamasında bir sorun haline dönüşen makyaj kalıntılarının ciltten en hızlı bir şekilde atılmasını sağlar, hassas ve kırılgan ciltlere derinlemesine nemlendirme sağlar.

Tükendi
Fransız dermokozmetik devi lierac, hamilelik çatlaklarının etkisini tersine çevirmek için Lierac Çatlak Kremi ürününü yarattı. Sıkılaştırma özelliği sayesinde sarkma ve kırışıklıklara son!
169,90 ₺ KDV Dahil
352,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Kadınların %75 - %90 ının vücudunda,  hamilelik süresince, çatlaklar oluşmaktadır. Oluşan çatlakların giderilmesi ve çatlak oluşumunun önlenmesi için formüle edilen 3 etkili yumuşak formülllü sebamed çatlak kremi, cildinizin elastikiyetini arttırıyor.

60,99 ₺ KDV Dahil
62,78 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Yaşlanma ve cilt lekelerine karşı etkin ve cildi soymadan bitkisel çözüm sunan NCare Ürünleri ile tanışmanızın zamanı geldi! NCare Rebelle Leke Kremi'nin nasıl etki ettiğini, cildin defans gücü arttırarak lekelerle mücadele ettiğini, cildi soymadan etki gösterdiğini biliyor musunuz?

129,99 ₺ KDV Dahil
189,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Bitkisel ve zengin içeriği ile hücre yenileyici etkisi, ciltteki çatlakların onarılması gibi çok amaçlı bir krem olan NCare Point Krem, bitkisel içeriği sayesinde vücut ve cildinizdeki tahriş olan bölgelerde her kullanımda etkin sonuçlar vermektedir.

55,99 ₺ KDV Dahil
69,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Anne adaylarının, önemli olduğu kadar yaşamlarının en hassas dönemlerinden birisi olan gebelikte çatlak kremi kullanımı ve bu dönemdeki çatlak kremi seçimi dikkat edilmesi gereken noktalardan birisidir. Hem hamile anne adayına hemde hassas bebeğinize özen gösterecek ürünleri seçmek önemlidir. Vücudunuzun yapısına bağlı olarak değişkenlik gösteren çatlaklara etkili çözüm için Lierac Çatlak Kremi dünyanın bir numaralı tercihidir.

169,90 ₺ KDV Dahil
352,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 >