Yüz ve Vücut Bakım Ürünleri  

Yüz ve vücut bakımı uygulamalarında, cilde uygun nemlendirme önemli olmakla birlikte, bunu sağlayan uyumlu nemlendirici türünü ve markasını seçmekte bir o kadar önemlidir. Bioderma, Sebamed, Loreal gibi markaların,  kuru, çok kuru, hassas ve kırılgan ciltler için ürettiği yüz nemlendiricisi ürünlerini kullanabilir, nemlendirme öncesi de cildi arındırmak amaçlı cilt temizleyici sıvıları tercih edebilirsiniz.

 

Kadınların günlük yaşantısında en sık kullandığı cilt bakım malzemeleri, makyaj temizleyici, kırışıklık giderici ve vücut nemlendiricisi dir. Cilt bakımı nın etkinliğinin en üst düzeyde olabilmesi için, uygulama öncesinde derinlemesine temizlik yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Dermatologların önerileri doğrultusunda cilt tipinize göre uyun ürünler tercih etmeli akne veya sivilceli olan bölgeler mevcut ise bunlara özel ürünleri araştırmalısınız.

 

Dünyada en çok tercih edilen makyaj temizleyici sıvı olan Bioderma H2O, günlük bakımlı görünmenin yanısıra temizleme aşamasında bir sorun haline dönüşen makyaj kalıntılarının ciltten en hızlı bir şekilde atılmasını sağlar, hassas ve kırılgan ciltlere derinlemesine nemlendirme sağlar.

Bitkisel ve zengin içeriği ile hücre yenileyici etkisi, ciltteki çatlakların onarılması gibi çok amaçlı bir krem olan NCare Point Krem, bitkisel içeriği sayesinde vücut ve cildinizdeki tahriş olan bölgelerde her kullanımda etkin sonuçlar vermektedir.

₺55,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
Genital bakım mendili
₺33,03 KDV Dahil
₺57,82 KDV Dahil

Nivea dan mükemmel bir yaşlanma karşıtı krem: Cellular Anti-Age. Genç görünmek isteyen herkese hitapeden bu ürünle, çalışma hayatının gündelik etkilerinden hızla kurtulacak, zamanın etkilerine dur diyebileceksiniz

₺26,29 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün

Cildinizde meydana gelen kırışıklık etkileri için güneş koruma formüllü Nivea Cellular, yaşlanma karşıtı etkisi ile gün boyu etkin çözümler sunmaktadır. Gündüz kullanım için uygun olan ve güneşin yıpratıcı etkilerini önlemede etkili 15 Güneş Koruma Faktörü ile kadınların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Cildinizin daha sıkı bir görünüme sahip olması için vazgeçilmez etkili Nivea Yaşlanma Karşıtı Krem, nemlendirme etkisi ile ipeksi bir cilt vadediyor!

₺29,30 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil

NCare Rebelle şimdi premium kalitesinde. Sizde güneş, yaş, hamilelik, çil, sivilce, kahverengi lekeler gibi cilt lekelerine çözüm bulmak istiyorsanız, Rebelle Premium u mutlaka denemelisiniz.

₺188,00 KDV Dahil
₺189,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo

Dermatoloji uzmanlığının zirvesinden güzelliğiniz için kırışıklıkları azaltan, sıkılaştıran ve düzeltici etkili Diadermine No110 nemlendirici bakım kremi, şimdi gece ve gündüz seti kutusunda

₺34,25 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1 2 3 4 5 6 7 >