Vücut Bakımı

Vücudumuz dışarıdan görünen kısımları ve görünmeyen kısımları ile her zaman bakıma ihtiyacı olan alanlardır. Bu nedenle de düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekiyor. Özellikle ten üzerinde meydana gelen çatlaklar kişilerin vücutlarındaki görüntünün bozulmasına neden olduğu gibi psikolojik açıdan da bireyleri etkileyebiliyor. Kadın erkek herkesin kusursuz bir tene sahip olmayı istemesinden dolayı mutlaka deride meydana gelen çatlakları önleyici tedbirlerin alınması gerekiyor. Sizde cildinizde meydana gelen çatlakları ortadan kaldırmak istiyor ve yapacağınızı düşünüyorsanız Lierac çatlak kremi kullanarak derinizin altına etki ederek çatlak görüntünüzü en aza indirebilirsiniz.


Hamilelik Çatlaklarına Özel Çözüm!


Hamilelik döneminde bayanların karın bölgesinde genişlemeler olur. Bu nedenle de deride açılmalar ve yer yer çatlaklar meydana gelebilir. İşte bu gibi durumlarla karşılaştığınızda çatlaklarınızı ortadan kaldırmak isterseniz Sebamed Anti Stretch Mark Çatlak Giderici kremi de kullanabilirsiniz. Bu ürün vücudunuzun çeşitli bölgelerinde meydana gelmiş olan çatlakları ortadan kaldırmak amacıyla özel bir formülle üretilmiştir. Ayrıca hamilelik dönemi dışında kilo alıp vermeye bağlı olarak gelişen çatlakları da ortadan kaldırarak sizlere pürüzsüz bir ten sunacaktır. Çatlak giderici krem içeriğinde bulunan aktif bileşenler sayesinde ayrılan bağ dokular tedavi edilerek yeniden birbirine bağlanmaktadır. Çatlaklar strese bağlı olarak da meydana gelebildiği için bu tür durumlarda da vücudunuzu rahatlatarak çatlaklarınızın oluşumunu engellemektedir.


Kuru Ciltlere Nemli Çözüm!


Kış mevsiminde daha sık olmakla birlikte zaman zaman yetişkinlerde ve bebeklerde cilt kuruluğu gözlenebilir. Sizde de bu tür durumlar varsa ya da sevdiklerinizde cilt kuruluğu yaşanıyorsa nemlendirici özel kremler yardımı ile daha yumuşak bir tene sahip olabilirsiniz. Bioderma bu konuda deneyebileceğiniz ürünlerden biri olarak parfümsüz olması ve kısa sürede deri tarafından emilmesi ile kullanabileceğiniz ürünlerden olacaktır. Onarıcı pigmentler içerdiğinden dolayı cilt sorunlarını da ortadan kaldırmayı hedefleyen bu ürün sayesinde cildinizdeki kırışıklıklardan ve diğer sorunlardan tek kremle kurtulabilirsiniz. Ciltteki nemi artırarak dayanıklı hale getiren nemlendirici kremi sevdikleriniz içinde tercih edebilirsiniz. Her tene ve her yaştan kişiye uygulanabilen bu krem bebekler ve çocuklar içinde uygundur.


Vücudunuz Her Zaman Özeldir!

 

Vücut içerisinde bakım yapılması gereken bölgeler arasında genital bölgelerde bulunuyor. Bu kısımların temizliğine dikkat edildiği kadar bakımının yapılması adına da ürünler sunan NCare, bitkisel formülü ile sağlıklı bir temizlik imkanı da sunuyor. Genital bakım mendili sunan bu markadan alacağınız bu ürün ile genital bölgede biriken ölü hücreleri temizleyerek daha temiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Silikon, alkol ve paraben gibi maddeleri içermemesinden dolayı tercih edeceğiniz bu ürün genital bölgenin sağlığını da koruyacaktır. Mantar, kaşıntı, akıntı gibi sorunların ortadan kalkmasında sizlere yardımcı olacak olan bu mendilleri kullanırken sabuna ya da durulamaya da ihtiyaç duymazsınız. Güvenle kullanabileceğiniz ürünlerden istediğinizi ve ihtiyacınız olanı markalardan belirleyebilirsiniz. 

Tükendi
Fransız dermokozmetik devi lierac, hamilelik çatlaklarının etkisini tersine çevirmek için Lierac Çatlak Kremi ürününü yarattı. Sıkılaştırma özelliği sayesinde sarkma ve kırışıklıklara son!
169,90 ₺ KDV Dahil
352,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Kadınların %75 - %90 ının vücudunda,  hamilelik süresince, çatlaklar oluşmaktadır. Oluşan çatlakların giderilmesi ve çatlak oluşumunun önlenmesi için formüle edilen 3 etkili yumuşak formülllü sebamed çatlak kremi, cildinizin elastikiyetini arttırıyor.

60,99 ₺ KDV Dahil
62,78 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Anne adaylarının, önemli olduğu kadar yaşamlarının en hassas dönemlerinden birisi olan gebelikte çatlak kremi kullanımı ve bu dönemdeki çatlak kremi seçimi dikkat edilmesi gereken noktalardan birisidir. Hem hamile anne adayına hemde hassas bebeğinize özen gösterecek ürünleri seçmek önemlidir. Vücudunuzun yapısına bağlı olarak değişkenlik gösteren çatlaklara etkili çözüm için Lierac Çatlak Kremi dünyanın bir numaralı tercihidir.

169,90 ₺ KDV Dahil
352,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Yetişkin, çocuk ve bebeklerin yüz ve vücudunun her yerinde güvenle kullanabileceğiniz Bioderma Atoderm serisi, en uygun nemlendirmeyi sunuyor

69,99 ₺ KDV Dahil
99,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Bilinen en etkili çatlak kremi olan Lierac Çatlak Önlemeye Yardımcı Jel 200ml lik ambalajı ile gebelik öncesi ve sonrasında meydana gelmesi kaçınılmaz olan çatlak görünümüne karşı kullanılan bir kremdir.

92,50 ₺ KDV Dahil
140,00 ₺ KDV Dahil
1 2 >