Tükendi

Traş makinaları arasında en mükemmel sinek kaydı tıraş deneyimi sunan Gillette Mach3, bu hediye paketinde sunulan 3 yedek tıraş bıçağı ile siz erkeklere uzun süreli bir tıraş keyfi yaşatıyor! Eski tıraş deneyimlerinize veda etmenin zamanı gelmedi mi sizce? En etkili traş deneyimini yaşatacak olan keskin tıraş bıçakları, kayganlığı ve tahrişi önleyen teknolojileri, uzun süreli ve etkili tıraş keyfini arayan erkeklerin tercihi!

25,84 ₺ KDV Dahil
47,08 ₺ KDV Dahil
Tükendi
Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi, toplam 5 yedek bıçak ile daha uzun süren bir tıraş keyfi sunuyor. Keskin yedek bıçaklar, mükemmel cilt uyumu ile birleşince sinekkaydı tıraş keyifli oluyor!
29,38 ₺ KDV Dahil
38,82 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Gillette Fusion Proglide Flexball teknolojisi ile, erkek tıraş konseptinde çığır açmaya devam ediyor. Yüz kıvrımlarına uyum sağlayan tasarımı, en kolay tıraş keyfini sunuyor.

13,00 ₺ KDV Dahil
49,90 ₺ KDV Dahil
Tükendi
Gillette Fusion Proglide, keskin yedek bıçakları ile uzun süren tıraş keyfi sunarken, yüzünüzün kıvrımlarına tam oturarak etkin sonuçlar veriyor. Erkekler bilir!
29,80 ₺ KDV Dahil
59,90 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Yeni görünümü ile Gillette Tıraş Bıçağı Mach3 Turbo, 2li yedek bıçak paketlerine göre daha ekonomik, bıçak üzerine konumlandırılmış kaygan bant sayesinde pürüzsüz ve kaliteli bir tıraş deneyimine hazırlanın!

24,90 ₺ KDV Dahil
39,90 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Sık sık tıraş gerektiren durumlarda vazgeçilmez yardımcınız Gillette Sensor Excel 5li Tıraş Bıçağı yedeği ile, kaygan, etkili, pürüzsüz tıraş olmaya hazır mısınız? Gillette in tıraş bıçağındaki yaptığı devrimin ilk basamaklarını oluşturan Sensor Excel şimdi vivago'da

20,90 ₺ KDV Dahil
39,90 ₺ KDV Dahil
1 2 3 >