Kolonya, yılın hemen her zamanında, rahatlamak, serinlemek ve evimizdeki, iş yerimizdeki misafirlerimize nezaket olarak ikram etmek, hasta ziyaretlerinde hediye olarak götürmek gibi amaçlarla kullanılan bir üründür. Bayram ve özel günlerimizin vazgeçilmesi olan kokulu ve tazelik içeren kolonya, kişisel temizlik ve tuvalet sonrası hijyen amacı ile de kullanıla gelmektedir.

 

Türk ailelerince en çok tercih edilen kolonya türü limon kolonyası olmasına rağmen, son zamanlarda yaygınlaşan mandalina, lavanta, misk-i amber, yeşil çay ve incir aromalı kolonyalarda oldukça rağbet görmektedir. Özellikle aromatik kokulu kolonyalar alanında uzman Rebul kolonya ve 1881 kolonya markaları, bir çok tür kokulu kolonyayı beğeninize sunmuştur. Klasik olarak erkeklerin tıraş sonrası bakım için tercih etiği ürünler kolonya çeşitleri arasında, Lavanta kokulu Rebul lavanta kolonyası, ferahlatıcı etkili rebul ice, karadeniz esintili rebul green tea yer almaktadır.

 

Mandalinalı kolonya son yıllarda çok tercih edilmeye başlamış, hoş, serin ve akdeniz esinitili kokusu ile uzun süren hoş kokusu nedeniyle rağbet görmeye başlamıştır. 1881 kolonya markası da 1881 aqua modeli ile ön plana çıkmaya başlamış, ürün yelpazesini 1881 arabesque gibi çeşitlerle zenginleştirmiştir. Fiyat, marka ve orijinal ürün alanında oldukça rekabetçi firmaların yer aldığı bu kategorimizde, uygun fiyatlı ürünler bulabilirsiniz.

Tükendi

1881 kolonya Aqua ile kendinizi her gün zinde ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Okyanusların enginliği ve el değmemiş ferahlığını teninizde hissetmeye hazır mısınız?

11,79 ₺ KDV Dahil
18,87 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Oryantal bir koku olan Misk-i amberi sevenlere, anadoludan esintiler sunan lüks kokular sunan 1881 oriental kolonya sizlerle.

11,79 ₺ KDV Dahil
17,69 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Doğadan gelen esintili ferahlık Rebul Kolonya Nature ile teninizde benzersiz bir koku tecrübesi yaşatıyor. Portakal çiçeği, gül ve sardunyanın mükemmel birlikteliği güçlü ve kalıcı akdeniz nefesi halinde vücut buluyor. Bu deneyimi mutlaka yaşamalısınız.

12,97 ₺ KDV Dahil
17,69 ₺ KDV Dahil
1