Fondöten

Cilt bakımı ve pürüzsüz bir görüntü elde etmek isteyenlerin bir numaralı tercihlerinden olan fondötenler farklı markalar tarafından satışa sunuluyor. İstediğiniz markadan cildinize uygun olanını seçerek sizde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Doğal güzelliğinizi bozmayacak olan içeriği ile her zaman daha güzel olmanıza yardımcı olacak olan fondötenleri düzenli bir şekilde uygulayarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Kapatıcı özellikte olmasından dolayı cildinizde meydana gelen lekeleri, sivilceleri ve diğer sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Cildinizi daha parlak göstererek mat bir görüntüden uzaklaşmanızı sağlayacak olan Max Factor fondötenle daha genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Cilt tipinize uygun olan fondötenlerden seçerek de daha güzel bir cilde kavuşabilirsiniz.

Kaliteli Makyaj Keyfi!

Makyaj yapmadan önce cildinizdeki sorunları ortadan kaldırmak adına tercih edeceğiniz fondötenler ile temiz ve pürüzsüz görünen bir cilde kavuşabilirsiniz. Fondöten seçimlerinde mutlaka cilt tipinize uygun olan formüller denemelisiniz. Ayrıca cilt tonunuza yakın olan tonlar seçtiğinizde de fondöteniniz daha başarılı olacaktır. Kaliteli bir şekilde makyaj yapmanıza imkan sağlayan fondötenler ile canlı yüz hatlarına ve genç bir tene sahip olabilirsiniz. Ayrıca fondötenle cildinizdeki kusurları kapatırken bir yandan da cildinizin bakımını yapabilir ve cildinizin altındaki dokuları besleyerek daha sağlıklı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Yüzünüzde uzun süre kalabilen yapıda ve hafif formülü ile ağırlaştırılmamış ürünler sayesinde güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Kusursuz Bir Cilt!

Makyaj öncesinde tercih edilen fondötenler likit, stick, krem, köpük gibi farklı şekillerde üretilebilmektedir.  Kullanım özelliklerine dikkat ederek sizde cildiniz için en iyi olan fondöteni seçebilirsiniz. Seçeceğiniz her fondöten farklı özelliklerde olacağı gibi cildinizdeki kızarıklıkları, kılcal damarlı görüntüyü ve diğer sorunları makyaj öncesi kapatacaktır. Fondöten seçimi sırasında, hafif formüllü olanlardan tercih etmeniz halinde yüzünüzde sanki hiç makyaj yokmuşçasına rahat edebilirsiniz. Doğal bir görüntü sunduğundan dolayı cildinizde fazlalık gibi görünmeyecek olan fondötenler sayesinde güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz. Cildinizin her yerinde aynı tonu yansıtacak olan fondötenler ile yüzünüzdeki renk değişimlerini de engelleyebilirsiniz. Ufak bir fondöten darbesi ile büyük oranda kapatıcılık yakalamak için kaliteden şaşmadan kaliteli markalar tercih etmelisiniz.

Fondöten Farkı!

Ciltteki kusurları yok ettiği gibi cilt tonunu da eşitleyen fondöten kullanımı ile cildinizde tek bir ton yakalayabilirsiniz. Fondötenler cilt tiplerine ve ciltte bulunan kusurlara göre farklı özelliklerde hazırlandığından dolayı cilt sorunlarınıza göre likit, köpük ya da krem gibi seçimlerde bulunmanız gerekecektir. Bütün makyajların öncesinde kullanılan fondötenler ile diğer makyaj malzemeleri de daha kaliteli bir görüntü sunacaktır. Her zaman daha güzel ve daha özel hissetmek istediğinizde tercih edebileceğiniz fondötenler cilde zarar vermeyen yapıda olduğunda daha sağlıklı olacaktır. Bebeksi bir cilde kavuşmak ve makyajınızı daha çekici hale getirmek için fondötenlerden seçimde bulunarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız fondötenlerin performanslarını inceleyebilir, fondöten fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Tükendi
Max Factor Fondöten çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünlerimizden birisi olan Lasting Performance 106 Natural Beige rengi ile doğal güzelliğinizi bozmadan kaliteli makyaj uygulamanızı sağlıyor.
29,50 ₺ KDV Dahil
59,90 ₺ KDV Dahil
1