Erkek Bakım Ürünleri İle Karizmatik Görünün!

En az kadınlar kadar bakımına dikkat eden erkeklerde günümüzde çeşitli bakım ürünleri kullanarak karizmatik bir duruş sergileyebiliyorlar. Daha erkeksi hatlara sahip olmak isteyen erkekler için hazırlana erkek bakım ürünleri cilt sağlığını korumaya yardımcı olduğu gibi kişisel olarak da rahatlamayı sağlamaktadır. Erkekler için en önemli ürünlerden olan tıraş bıçağı ve tıraş makineleri ise sizin de daha bakımlı görünmenizi sağlayacaktır. Cilde yumuşak bir etki yaparak tıraş öncesinde ve sonrasında rahatlamayı sağlayacak ürünler sayesinde bir erkeğin günlük bakımı için gerekli olan bütün ürünleri inceleyebilirsiniz.

Tıraş Köpüğü İle Mükemmel Bir Cilt!

Tıraş öncesinde cildinizi tahriş etmeyen bir ürün olarak Brut Tıraş Köpüğü ürününü tercih edebilirsiniz. Tıraş bıçağı ile cildin arasındaki sürtünmeyi en aza indirerek daha sağlıklı bir tıraş keyfi sunan bu ürün Tri-Guard teknolojisi ile üretildiği için dengeli bir tıraş sunmaktadır. Daha az sürtünme ile daha az kızarık bir cilde sahip olmanızı sağlayacak olan bu ürün tıraş sırasında ciltte oluşacak kesik ve çizikleri de ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca aloe vera ve E vitamini sayesinde cildi besleyerek daha sağlıklı ve canlı görünen bir tene sahip olmanızı da sağlıyor. Tahriş olmadan, dengeli bir tıraş keyfi için sizde bu ürünü kullanabilirsiniz. Kayganlaştırıcı özelliği sayesinde mükemmel bir tıraş deneyimini Brut ile yaşayabilirsiniz.

Sinek Kaydı Tıraşın Anahtarı!

Erkeklerin tıraş yaparken dikkat ettikleri en önemli konuların başında tıraş bıçakları geliyor. Gillette bu konuda iddialı olan markalardan biri olarak sinek kaydı tıraş yapmanızı sağlıyor. Üç keskin tıraş bıçağı ile daha keskin ve daha net bir şekilde tıraş olmanızı sağlayacak olan bu ürün bir tıraş bıçağından da daha fazlasını sunuyor. En zorlu durumlarda bile birçok permatikten alamayacağınız performansı alabileceğiniz üçlü bıçaklı Gillette serisinin bıçakları da kolaylıkla değiştirilebilir olduğundan dolayı acil durumlarda çantanıza yedek tıraş bıçağı ekleyebilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş olmasından dolayı tıraş sırasında cildin tahriş olmasının da önüne geçen bu ürün ile bütün gün cildinizdeki parlaklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Yedek Tıraş Bıçağı İle Yolda Kalmayın!

Erkeklerin hayatı boyunca vazgeçilmezleri içerisinde olan tıraş keyfini daha keyifli hale getiren Gillette, sunmuş olduğu tıraş makinesi performansındaki tıraş bıçağına yedek bıçaklarda ekliyor. Yedek bıçaklar sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz tıraş bıçağınızı seyahatlerde, gün içerisinde evden uzak olduğunuzda ya da tıraş olmaya ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olarak 3'lü, 4'lü ya da 5'li yedek tıraş bıçaklarından seçebilirsiniz. Hızlı uzayan sakallar için özel olarak üretilen Gillette Tıraş Bıçağı Sensor Excel 5'li ürünü kullanabilirsiniz. Tıraş keyfinizi bölmeden pamuksu bir cilde sahip olmanızı sağlayacak olan erkek bakım ürünleri her tene uyumlu olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Traş makinaları arasında en mükemmel sinek kaydı tıraş deneyimi sunan Gillette Mach3, bu hediye paketinde sunulan 3 yedek tıraş bıçağı ile siz erkeklere uzun süreli bir tıraş keyfi yaşatıyor! Eski tıraş deneyimlerinize veda etmenin zamanı gelmedi mi sizce? En etkili traş deneyimini yaşatacak olan keskin tıraş bıçakları, kayganlığı ve tahrişi önleyen teknolojileri, uzun süreli ve etkili tıraş keyfini arayan erkeklerin tercihi!

₺25,84 KDV Dahil
₺47,08 KDV Dahil

Yeni görünümü ile Gillette Tıraş Bıçağı Mach3 Turbo, 2li yedek bıçak paketlerine göre daha ekonomik, bıçak üzerine konumlandırılmış kaygan bant sayesinde pürüzsüz ve kaliteli bir tıraş deneyimine hazırlanın!

₺24,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
Gillette Fusion Proshield Flex Ball Tıraş Makinesi
₺35,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Yeni Ürün
Gillette Fusion Proglide Flexball Proshield Chill Tıraş Bıçağı
₺35,00 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün

Yeni ambalajında yeni ve keskin bıçaklar

₺39,50 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi, toplam 5 yedek bıçak ile daha uzun süren bir tıraş keyfi sunuyor. Keskin yedek bıçaklar, mükemmel cilt uyumu ile birleşince sinekkaydı tıraş keyifli oluyor!
₺29,38 KDV Dahil
₺38,82 KDV Dahil
1 2 3 >