Erkek Bakım Ürünleri İle Karizmatik Görünün!

En az kadınlar kadar bakımına dikkat eden erkeklerde günümüzde çeşitli bakım ürünleri kullanarak karizmatik bir duruş sergileyebiliyorlar. Daha erkeksi hatlara sahip olmak isteyen erkekler için hazırlana erkek bakım ürünleri cilt sağlığını korumaya yardımcı olduğu gibi kişisel olarak da rahatlamayı sağlamaktadır. Erkekler için en önemli ürünlerden olan tıraş bıçağı ve tıraş makineleri ise sizin de daha bakımlı görünmenizi sağlayacaktır. Cilde yumuşak bir etki yaparak tıraş öncesinde ve sonrasında rahatlamayı sağlayacak ürünler sayesinde bir erkeğin günlük bakımı için gerekli olan bütün ürünleri inceleyebilirsiniz.

Tıraş Köpüğü İle Mükemmel Bir Cilt!

Tıraş öncesinde cildinizi tahriş etmeyen bir ürün olarak Brut Tıraş Köpüğü ürününü tercih edebilirsiniz. Tıraş bıçağı ile cildin arasındaki sürtünmeyi en aza indirerek daha sağlıklı bir tıraş keyfi sunan bu ürün Tri-Guard teknolojisi ile üretildiği için dengeli bir tıraş sunmaktadır. Daha az sürtünme ile daha az kızarık bir cilde sahip olmanızı sağlayacak olan bu ürün tıraş sırasında ciltte oluşacak kesik ve çizikleri de ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca aloe vera ve E vitamini sayesinde cildi besleyerek daha sağlıklı ve canlı görünen bir tene sahip olmanızı da sağlıyor. Tahriş olmadan, dengeli bir tıraş keyfi için sizde bu ürünü kullanabilirsiniz. Kayganlaştırıcı özelliği sayesinde mükemmel bir tıraş deneyimini Brut ile yaşayabilirsiniz.

Sinek Kaydı Tıraşın Anahtarı!

Erkeklerin tıraş yaparken dikkat ettikleri en önemli konuların başında tıraş bıçakları geliyor. Gillette bu konuda iddialı olan markalardan biri olarak sinek kaydı tıraş yapmanızı sağlıyor. Üç keskin tıraş bıçağı ile daha keskin ve daha net bir şekilde tıraş olmanızı sağlayacak olan bu ürün bir tıraş bıçağından da daha fazlasını sunuyor. En zorlu durumlarda bile birçok permatikten alamayacağınız performansı alabileceğiniz üçlü bıçaklı Gillette serisinin bıçakları da kolaylıkla değiştirilebilir olduğundan dolayı acil durumlarda çantanıza yedek tıraş bıçağı ekleyebilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş olmasından dolayı tıraş sırasında cildin tahriş olmasının da önüne geçen bu ürün ile bütün gün cildinizdeki parlaklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Yedek Tıraş Bıçağı İle Yolda Kalmayın!

Erkeklerin hayatı boyunca vazgeçilmezleri içerisinde olan tıraş keyfini daha keyifli hale getiren Gillette, sunmuş olduğu tıraş makinesi performansındaki tıraş bıçağına yedek bıçaklarda ekliyor. Yedek bıçaklar sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz tıraş bıçağınızı seyahatlerde, gün içerisinde evden uzak olduğunuzda ya da tıraş olmaya ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olarak 3'lü, 4'lü ya da 5'li yedek tıraş bıçaklarından seçebilirsiniz. Hızlı uzayan sakallar için özel olarak üretilen Gillette Tıraş Bıçağı Sensor Excel 5'li ürünü kullanabilirsiniz. Tıraş keyfinizi bölmeden pamuksu bir cilde sahip olmanızı sağlayacak olan erkek bakım ürünleri her tene uyumlu olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.