Bebek Güvenlik Ürünleri


Bebekler henüz dünyaya yeni gelmiş olmaları ve dış dünyaya farklı tepkiler vermelerinden dolayı sürekli olarak güvende tutulması gereken bireylerdir. Ebeveynlerinin yardımına ihtiyaç duyan bebeklerin ev içerisinde tehlike oluşturabilecek her türlü durumdan korunması için hazırlanan bebek güvenlik ürünlerini seçerek sizde bebekleriniz için daha güvenli bir ortam hazırlayabilirsiniz. Bebeğinizin oda içerisinde uyandığını ya da neler yaptığını göremiyorsanız bile dinlemek istediğinizde bebek dinleme telsizleri kullanabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizi daha kolay kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin emekleme döneminde çevrede bulunan dolapları karıştırmasından eşyaları bularak yutmasından korkuyorsanız priz kapağı ya da dolap kapağı tutucu gibi ürünler kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.


Bebeğiniz Yeni Doğmuşsa Dikkat!


Yeni doğan bebeklerin ve hamilelerin de güvenliğe ihtiyacı vardır. Bu nedenle hazırlanan çeşitli bebek güvenlik ürünlerini tercih ederek bebeğinizin ve kendinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin rahat hareket edebilmesi ve düzgün bir şekilde kucağa alınabilmesi için gerekli olan ekipmanları da tercih ederek bebeğinizin sağlığını korumaya başlayabilirsiniz. Bebek bakımı için gerekli olan ürünler kadar bebeğin güvenliğini de sağlayacak ürünler sayesinde bebeğinizle daha kaliteli bir zaman geçirebilir ve olası kazaları da en aza indirebilirsiniz. Bebeğinizin uyku sırasında ve gün içerisinde başına gelebilecek kazaları ya da yaşayacağı sorunları düşünerek hazırlanmış olan ürünleri seçerek sizde rahat bir nefes alabilirsiniz.


Rahat Bir Uyku İçin!

 

Babysense uyku apnesi için üretilmiş olan yatak ile bebeğinizin daha rahat bir şekilde uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Uyku sorunu yeni doğan ve ya hastanede uzun süre kalan bebeklerde sıkça görüldüğünden dolayı bebeğe kaliteli bir uyku kazandırmak amacıyla bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca erken doğum gibi sorunlarda da bebeğinizin uyuduğu ortamı kaliteli bir şekilde hazırlayarak hastaneden çıktığı günden sonra daha hızlı bir şekilde büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Bebeklerde meydana gelen solunum duraklaması gibi durumları da engelleyerek kaliteli bir uyku sunan apne yatağını tercih ettiğinizde bebekler için hayati öneme sahip olan uykuyu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.


Mutlu ve Güvenli Bebekler!


Güvenlik ürünleri ile bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olan ürünler olduğu gibi anne babaların olası kazaları görmediği durumlarda da yardımlarına koşan ürünler olmaktadır. Bu ürünler ile bebeğinizin tehlikede olduğu ya da sağlığını etkileyecek olan durumları daha önceden görmenize yardımcı olacaktır. Bebek bakımı konusunda yapacağınız ufak hataları da önleyerek bebeğinizi arındırılmış bir ortam hazırlayacaktır. Sizde gönül rahatlığı ile güvenlik ürünlerini seçebilir ve bebeğinizi koruma altına alabilirsiniz. Bebeğiniz sağlıkla büyürken sizde bebeğinizin güvende olduğunu hissederek daha rahat hareket edebilirsiniz. Bebeğiniz sizin için her şeyse ona daha güvenli ve rahat bir ortam sunmaya çalışın. Alacağınız ürünler ile de bebeğinizle mutlu ve keyifli günler geçirmenin imkanını yaşayın.

Tükendi

Babysense apne monitörü ile yenidoğan bebeklerde görülen uyku apnesi sendormunu gözlemleyebilir, hassas sensörleri sayesinde güvenli bir uyku sağlayabilirsiniz.

529,00 ₺ KDV Dahil
1