Banyo ve Tuvalet

Kişisel bakım için mutlaka çeşitli ürünlerin kullanılması gerekir. Bu ürünlerin büyük bir kısmı ise banyo ürünleri ve tuvalet ürünlerinden oluşmaktadır. Şampuanlar, el sabunları, duş jelleri, banyo köpükleri, sıvı sabunlar ve daha pek çok detayın yer aldığı banyo ve tuvalet ürünleri hayatımızı kolaylaştırdığı gibi kişisel bakımımıza da katkı sağlamaktadır. Özellikle banyo ürünleri arasında yer alan şampuanlar saç derisi ve saç bakımı açısından oldukça önemlidir. Saç türünüz ne olursa olsun cildinizi ve saç köklerinizi her zaman sağlıklı bir hale getirecek olan Sebamed, saçta meydana gelen sorunları ortadan kaldırdığı gibi saç dökülmesi gibi sorunlarınıza da çözüm olacaktır.

Rahatlatıcı Etki!

Duş sırasında tercih edilen duş jelleri, vücudun rahatlamasını sağladığı gibi günün bütün yorgunluğunu da atmanıza yardımcı olur. Farklı formüllerde ve kokularda hazırlanan bu jeller vücudun gözeneklerini açarak derinizin hava almasını sağlayacaktır. Ayrıca gözenekler üzerinde biriken kirleri de ortadan kaldırarak kişisel temizliğinizde size sağlıklı bir beden sunacaktır. pH seviyesi ayarlanmış olan duş jellerini vücudunuzun her bölgesinde güvenle kullanabilirsiniz. Duş esnasında tercih edebileceğiniz banyo köpükleri de daha keyifli bir banyo deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Ayrıca banyo köpükleri farklı cilt tiplerine uygun olarak üretildiği için cildinize uygun olanını seçerek daha güzel bir banyo deneyimi yaşayabilirsiniz. Çocuklarınıza banyoyu sevdirmede bu köpüklerden de yardım alabilirsiniz.


Sabunlardan Gelen Güzellik!

 

Banyo sırasında cildinizde ya da saçlarınızda oluşan sorunları ortadan kaldırmak amacıyla çeşitli sabunlar tercih edebilirsiniz. Özellikle zeytinyağı özlü sabunlar ile vücudunuzu nemlendirebilir ve zeytinyağından gelen güzelliği hissedebilirsiniz. salatalık özlü, nar özlü ya da deniz esintili sabunlar ile yüz temizliğinizi de yapabilirsiniz. Cilt sorunlarınızı en aza indirmenize yardımcı olacak sabunlar ile yüz güzelliğinizi de elde edebilirsiniz. Ayrıca her yaştan insanın kullanmasına uygun olarak hazırlanan formülleri ile hem çocuklarınız hem de sevdikleriniz için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Cildinizi kurutmadan nemlendirmenizi sağlayacak ve cildinizi tahriş etmeyecek olan sabunlardan kullanarak cilt bakımınızı da yapabilirsiniz.


Bebeklere Özel Bakım!


Banyo ve tuvalet ürünleri içerisinde bebeklerin ciltlerine uygun olan ürünlerin seçilmesi her zaman daha iyi sonuçlar verecektir. Özellikle de minik bir bebeğiniz varsa pH değeri bebekler için hazırlanmış olan ve göz yakmayan şampuanlar tercih etmeniz bebeğinizi mutlu edecektir. Sebamed gibi bir markadan alacağınız bebek şampuanı ile bebeğinizin cildine zarar vermeyecek ve gözlerini yakmayacak bir formülden yararlanabilirsiniz. İçeriğinde paraben ve boya gibi maddelerin bulunmadığı bu ürün kimyasal maddeler içermediğinden dolayı tamamen organiktir. Bebeklerin vücut yapısı ile uyumlu olan bu ürünleri tercih ettiğinizde daha sağlıklı bir bakım yapmış olacağınız gibi herhangi bulaşıcı bir rahatsızlık da yaşamazsınız. Saçlardaki olası bakteri oluşumlarını da ortadan kaldıran şampuanlar ile sağlıklı banyolar yapabilir ve gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz. 

Tükendi

Sebamed Bebek Şampuanı, bileşimindeki organik maddeler ile doğallığı bebeğinize yaşatırken, göz yakmayan formülü ile en iyi bebek şampuanları arasında karşımıza çıkıyor. Alman kalitesi ile üretilen Sebamed Bebek Şampuanı;bebek bakım ürünleri arasında ailelerin, bebekleri için şampuan ihtiyaçlarını doğal bir şekilde karşılıyor. Paraben içermeyen formülü sayesinde organik şampuanlar arasında yerini alıyor.

30,50 ₺ KDV Dahil
49,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Hassas bebek cildi için şampuan

14,90 ₺ KDV Dahil
39,90 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Bebek ve çocukların hassas cilt ve saçları için göz yakmayan temizleme jeli

32,90 ₺ KDV Dahil
49,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Bebek ağlamalarında artık panik yok

29,99 ₺ KDV Dahil
49,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Hey, Bu bebeğin bıyığı var!

29,99 ₺ KDV Dahil
49,99 ₺ KDV Dahil
1