Anne Bebek Ürünleri

Anne ve bebekler hassas dönemlerde olmaları ve sağlıklı ürünler kullanmaları gerektiğinden dolayı özeldirler. Bebeklerin bakımı annelere nazaran daha zor olduğu için bebek bakımına yönelik ürünlerin daha dikkatli seçilmesi ve bebekler için faydasının da gözetilmesi gerekir. Sebamed, Dalin, Nivea gibi markalar tarafından sunulan bebek bakım ürünleri ise sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Banyo ve bebeğin kişisel bakımına yönelik ürünler ile daha sağlıklı ve güler yüzlü bir bebeğiniz olacaktır. Çünkü bebekler bakımlarına dikkat edildiğinde her zaman yüzünde gülücükler açan canlılardır. Özel formüllerle hazırlanmış olan bebek ürünleri içerisinden pişik önleyiciler, şampuan ve sabunlar bulabilirsiniz.

Anneleri Rahatlatacak Çözümler!

Mutlu bir bebek için mutlu bir annenin olması şarttır. Annelerin kişisel bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması ve sorunsuz bir lohusalık dönemi geçirmeleri için hazırlanan ürünlerden olan Lansinoh Lanolin Göğüs Ucu Kremi, emzirmeden kaynaklı sorunları ortadan kaldıracaktır. Yumuşak ve acı duymayacağınız bir göğüs ucuna kavuşmanızı sağlayacak olan bu ürün sütünüzün miktarını değiştirmeyecek ve bebeğinize zarar vermeyecek bir formüle sahiptir. Daha fazla süt salgılanmasına da yardımcı olan göğüs ucu kremi ile sizde ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Doğal içeriği sayesinde göğüs ucundaki dokuları canlı tutan ve nemlendiren bu krem sayesinde çatlakların olmadığı bir göğse kavuşabilirsiniz. Ayrıca Viltamalt Malt içeceği ile anne sütünü büyük oranda artırabilir ve bebeğinizin beslenmesine de katkıda bulunabilirsiniz.

Bebeklerin Bakımı İçin Sağlıklı Seçimler!

Bebekler zaman içerisinde pişik, kızarıklık gibi sorunlar yaşarlar. Böyle durumlarda size yardımcı olacak olan Dalin Pişik Önleyici, bebeğinizin poposunda meydana gelebilecek olan her türlü tahriş ve aşınmayı ortadan kaldırarak daha sağlıklı bir bebek bakımı sunacaktır. 2 aydan sonra bebeklerin ihtiyacı olan pişik kremi olarak Nivea Pişik Kremi de kullanılabilir. Paraben içermemesi ile bilinen bu krem sayesinde bebeğiniz daha sağlıklı bir uyku uyuyabilecek ve bez bölgesi daha rahat nefes alabilecektir. Bez değişimlerinde sürekli olarak kullanılabilen bu kremler sayesinde bebeğiniz sürekli ağlamaktan ve acı çekmekten de kurtulacaktır.

Anne Bebek Ürünleri İle Konforlu Hayat!

Bebek bekleyen annelerin daha hamile iken kendilerine bakması gerekir. Bunun için hazırlanan Silverlife antiradyasyon atleti ile sizde hastanelerde ve ya dışarı çıktığınız zamanlarda bebeğinizi koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizde uyku apnesi oluşumunu engellemek adına Babysense apne sensörü alarak bebeğinizin geceleri daha konforlu uyumasına da yardımcı olabilirsiniz. Bebeklerin geceleri ve ya gündüzleri sürekli olarak uykularının bölünmesini engelleyen bu ürünler ile yeni doğan döneminde bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Bebeğinizin bakımına destek olmak adına tamamen doğal bileşimlerin kullanıldığı bebek şampuanını da seçebilirsiniz. Gözleri yakmayan bir formülle üretilmesinden dolayı bebeğinizi mutlu edecek olan Sebamed şampuanı güvenle kullanabilirsiniz. pH değeri bebekler için ayarlanmış olan kokusuz ve boya katkısız olan bu tür ürünleri kullanarak hem kendinizi hem de bebeğinizi mutlu edin.