Ağız, Diş ve Banyo Ürünleri

 

Kişisel temizlik hem vücut sağlığı hem de kişilerin ruh sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle ihmal edilmemesi ve kaliteli malzemelerle yapılması şarttır. Özellikle ağız ve diş sağlığına dikkat edilmediğinde pek çok hastalığa davetiye çıkarılmış olur. Listerine ürünleri ise ağız ve diş sağlığınızı korumak adına üretilmiş gargaralardır. Bu ürünler sayesinde ağzınızın içerisinde biriken bakterileri ortadan kaldırabilir ve nefesinizi de temizleyebilirsiniz. Ayrıca dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş etlerinizin arasında biriken plakları ortadan kaldırmanıza da yardımcı olacak Listerine gargara ile daha sağlıklı bir gülüş elde edebilirsiniz. Klinik olarak diş fırçasının ulaşamadığı noktalara da ulaşabilen bu gargara ürünleri sayesinde oluşabilecek hastalıkları da ortadan kaldırabilirsiniz.


Diş Fırçanızı Seçtiniz Mi?


Ağız ve diş sağlığını korumak adına tercih edilebilecek ürünlerin başında gelen diş fırçaları geliyor. Diş macunları ile birlikte kullanılan bu ürün aslında diş detaylarına inebilmesinden dolayı büyük önem taşıyor. Oral-B diş fırçaları ise sizin ve sevdiklerinizin dişlerinde kalıcı bir temizlik elde edilmesi için üretiliyor. Günlük olarak bakımının yapılması gereken dişlerin temizlenmesi için yardımcı olan diş fırçalarının kıllarının düzgün bir şekilde hazırlanması ve dişlerin yapısına uygun olarak üretilmesi gerekiyor. Oral-B diş fırçaları ise sizlerin diş yapısına uygun bir şekilde üretildiği için en erişilmez noktalara dahi girebilecektir. Ayrıca diş etlerine ve diş plaklarına da ulaşabilmesinden dolayı bu diş fırçaları ile ağız ve diş sağlınızı koruyabilirsiniz.


Kişisel Bakım Sonrası Kolonya


Kişisel temizlikler sonrasında vücuda güzel bir koku vermek amacıyla tercih edilebilecek olan kolonyalar enfes kokuları ile sizin de içinizi açacak. Rebul Kolonya içeriğinde bulunan gül, sardunya, portakal çiçeği gibi taze özlerden oluşuyor. Teninizde taze kokular hissedebileceğiniz gibi misk-i amber gibi geçmişten gelen Anadolu esintilerini de hissedebileceğiniz kolonyalar tercih edebilirsiniz. Turunçgillerin ferahlığını da sizlere getirecek olan kolonyalar ile kendinizi tazelenmiş hissedeceksiniz. Ayrıca sevdiklerinize de bu ürünleri sunarak güzel kokularla evinizi doldurabilirsiniz. 1881 yılından beri sunulan kolonyalar banyo sonrası tercih edilebilecek ürünler arasında birinci sırada yer alıyor.


Sağlığınız Her Zaman Önemli!


Ağzı ve diş sağlığının korunması için seçebileceğiniz diş fırçası ve ağız gargarası ürünleri ile ağız içerisinde oluşan bakterileri ortadan kaldırabilirsiniz. Ağızdaki kötü kokuları ortadan kaldıran ağız gargaralarını sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilir ve %99 oranında bakterileri de ortadan kaldırabilirsiniz. Daha beyaz dişlere sahip olmak isteyenler için hazırlanan ağız gargaraları sadece ağızın çalkalanarak lavaboya tükürülmesi şeklinde kullanıldığı için oldukça pratiktir. Ağız içerisinde biriken yiyecek kalıntılarını da diş fırçası ve gargaralar ile ortadan kaldırabilirsiniz. Diş etlerindeki rahatsızlıkları da ortadan kaldıran bu ürünler ise güçlü ve sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. Diş hassasiyetlerinizi de giderecek olan bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

Tükendi

1881 kolonya Aqua ile kendinizi her gün zinde ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Okyanusların enginliği ve el değmemiş ferahlığını teninizde hissetmeye hazır mısınız?

11,79 ₺ KDV Dahil
18,87 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Oryantal bir koku olan Misk-i amberi sevenlere, anadoludan esintiler sunan lüks kokular sunan 1881 oriental kolonya sizlerle.

11,79 ₺ KDV Dahil
17,69 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Doğadan gelen esintili ferahlık Rebul Kolonya Nature ile teninizde benzersiz bir koku tecrübesi yaşatıyor. Portakal çiçeği, gül ve sardunyanın mükemmel birlikteliği güçlü ve kalıcı akdeniz nefesi halinde vücut buluyor. Bu deneyimi mutlaka yaşamalısınız.

12,97 ₺ KDV Dahil
17,69 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Sıfır alkol kullanımı ile daha hafif tat ve mükemmel ağız temizliği bir arada Listerine Gargara Zero da buluştu. Hafif bir nane tadı ile nefesinizi tazeleyen ağız bakım ürünü, derinlemesine temizlik için ideal

10,00 ₺ KDV Dahil
15,99 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Kötü kokuları meydana getiren bakterilerin %99 unu öldüren Listerine ağız bakım suyu, sabah ve akşam iki kez kullanılarak daha etkin koku önleme sağlanabiliyor ve derinlemesine temizlik elde edilebiliyor.

24,90 ₺ KDV Dahil
49,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 >